Gitte og Robert er blitt foreldre

17.07.2023

Klubbens og Norges tidligere topputøver, Gitte H. Brunstad, fødte lørdag 8. juli Vilde. Gitte melder at alt står bra til med mor, far og barn.                                                                 Gitte er tidenes beste norske senior kvinneutøver, med sølv i VM og rangert som nummer 2 i verden, som topp prestasjoner. De senere årene har hun vært instruktør og coach for våre kumiteutøvere. Hun er også nestleder i klubbens styre.                                                                                                                             

Vi gratulerer Gitte og Robert og ønsker den nye verdensborgeren velkommen. Plass er reservert på nybegynnere barn om 6 år.

Kontakt

Mizuchi Karateklubb
Dønskiveien 43C
1346 GJETTUM

E-post: styret@mizuchi.no

Facebook  Facebook

Webshop

Logg inn på medlemssidene
for å komme til webshop.