Klubben arrangerer NM for lag i Rykkinnhallen

14.11.2022

Arrangementet er på lørdag 3. desember i hall B

Klubben har gjennom klubbens 45 årige historie arrangert mange NM, i tillegg til Nordisk mesterskap og landskamper. Siste gang var NM individuelt i forbindelse med klubbens 40 års jubileum i 2017. Nå er det altså NM for lag vi skal arrangere.

Vår VM sølvvinner Gitte fikk revansje på verdensmesteren på stevne på Island.

Invitasjoner til alle landets klubber i Norges Kampsportforbund, og dermed Norges Idrettsforbund, ligger ute på www.sportdata.org.

Vi trenger hjelp til arrangementet fra klubbens medlemmer og foreldre, og mail er sendt ut om dette tidligere. Styret oppfordrer til å ta kontakt med shihan Henriksen på gevalent@online.no for å melde seg til tjeneste i henhold til utsendt mail.

Styret ønsker alle våre, og resten av landet, som skal delta, hjertelig velkommen til Rykkinnhallen og lykke til!

Kontakt

Mizuchi Karateklubb
Dønskiveien 43C
1346 GJETTUM

E-post: styret@mizuchi.no

Facebook  Facebook

Webshop

Logg inn på medlemssidene
for å komme til webshop.